Hva er greia med kvinner og økonomi?
✨Eksklusivt arrangement for våre kvinnelige kunder, i Ski Rådhusteater 15. oktober✨
Året er 2024, og selv om vi har beveget oss langt på veien mot likestilling, erkjenner vi at vi fortsatt har et stykke å gå. Like muligheter og rettferdighet for alle er en reise som krever kontinuerlig innsats og engasjement.
Fjorårets, og årets, kvinnekvelder på Kulturhuset i Askim ble en suksess, med over 500 engasjerte kvinner i salen. Derfor ønsker vi i Askim & Spydeberg Sparebank å invitere til en ny inspirerende og lærerik aften, men denne gangen i Ski Rådhusteater. Her vil våre fageksperter dele innsikt om hvor viktig det er å ta styringen over egen økonomi. I tillegg har vi invitert relasjonsterapeut og komiker Dora Thorhallsdottir, som med sitt unike perspektiv og sin humor vil belyse hvordan økonomi, selvfølelse og kvinners rolle henger sammen på en måte du aldri har hørt før.
Når?
15. oktober kl 18:00. Dørene åpner kl 17:00. Programmet varer i ca 2 timer (inkludert pause). I tillegg vil baren holdes åpen for mingling utover kvelden.
Hvor?
I storsalen i Ski Rådhusteater
Gratis
Gratis for våre kunder (+ to venninner, uavhengig av bankforbindelse).